Fråga oss
Start / Kontakt / Kontor / SBC Malmö

SBC Malmö

SBC Malmö

Vid personliga besök på kontoret ber vi att du bokar besöket i förtid. Är du styrelsemedlem är din primära kontaktväg din kundansvariga förvaltare, projektledare eller jurist, kontaktinformationen hittar du i kundportalen Vår Brf.

SBC Sveriges BostadsrättsCentrum AB
Box 4225, 203 13 Malmö 
Tel: 040-622 67 70
Besöksadress: Pilgatan 3, Malmö

 

Försäljning Förvaltningstjänster Syd/Väst

Om du önskar en offert från oss, besök gärna offertförfrågan, så hjälper vi dig snabbast möjligt.

Johan Andersson, Försäljning Syd
040-653 67 71
johan.andersson@sbc.se

Max Fagerberg, Försäljning Syd
040-622 67 08
max.fagerberg@sbc.se

Marie Ulfberg, Teamledare Försäljning Syd/Väst
031-745 46 14
marie.ulfberg@sbc.se

Försäljning Projektledning

Tommy Pettersson, Chef Projektledning, Syd/Väst
031-745 46 11
tommy.pettersson@sbc.se

Försäljning Juridik

E-post: juridik@sbc.se 
telefon: 0771-722 722

Leveransorganisation

Teknisk Förvaltning

Johan Lundin, Regionchef Teknisk Förvaltning Syd/Väst
031-745 45 05
johan.lundin@sbc.se

Ekonomisk Förvaltning

Malin Lundin, Gruppchef Ekonomisk Förvaltning
040-622 67 02
malin.lundin@sbc.se

Juridiska Tjänster

Therese af Jochnick, Affärsområdeschef Juridik
08-775 72 37
therese.afjochnick@sbc.se

Projektledningstjänster

Tommy Pettersson, Chef Projektledning Syd/Väst
031-745 46 11
tommy.pettersson@sbc.se