Fråga oss
Start / Kontakt / Kontor / SBC Uppsala

SBC Uppsala

SBC Uppsala

Vid personliga besök på kontoret ber vi att du bokar besöket i förtid. Är du styrelsemedlem är din primära kontaktväg din kundansvariga förvaltare, projektledare eller jurist, kontaktinformationen hittar du i kundportalen Vår Brf.

SBC Sveriges BostadsrättsCentrum AB
Box 1852, 751 48 Uppsala
Tel: 018-65 64 70
Besöksadress: S:t Olofsgatan 11 B, Uppsala

 

Försäljning Förvaltningstjänster

Om du önskar en offert från oss, besök gärna offertförfrågan, så hjälper vi dig snabbast möjligt.

Lotte Freiler, Försäljning Nord/Öst
08-501 150 39
lotte.freiler@sbc.se

Kimo Millelin, Försäljning Nord/Öst
08-501 150 26 
kimo.millelin@sbc.se

Felicia-Linn Andersen, Försäljning Nord/Öst
08-501 150 25
felicia-linn.andersen@sbc.se

Peter Björk, Försäljningschef Nord/Öst
08-562 559 49
peter.bjork@sbc.se

Försäljning Projektledning

David Jost, Chef projektledning Nord/Öst
08-775 72 12
david.jost@sbc.se

Försäljning Juridik

E-post: juridik@sbc.se 
telefon: 0771-722 722

Leveransorganisation

Teknisk Förvaltning

Per Karlsson, Affärsområdeschef Teknisk Förvaltning
08-501 151 41
per.karlsson@sbc.se

Ekonomisk Förvaltning

Markus Pålsson, Affärsområdeschef Ekonomisk Förvaltning
08-544 109 80
markus.palsson@sbc.se

Juridiska Tjänster

Therese af Jochnick, Affärsområdeschef Juridik
08-775 72 37
therese.afjochnick@sbc.se

Projektledningstjänster

David Jost, Chef Projektledning Nord/Öst
08-775 72 12
david.jost@sbc.se