Fråga oss
Start / Kontakt / Kontor / SBC Sundsvall

SBC Sundsvall

SBC Sundsvall

Vid personliga besök på kontoret ber vi att du bokar besöket i förtid. Är du styrelsemedlem är din primära kontaktväg din kundansvariga förvaltare, projektledare eller jurist – kontaktinformationen hittar du i kundportalen Vår Brf.

SBC Sveriges BostadsrättsCentrum AB 
Box 226 , 851 04 Sundsvall 
Tel: 060-600 80 00
Besöksadress: Trädgårdsgatan 4, Sundsvall

 

Försäljning Förvaltningstjänster

Om du önskar en offert från oss, besök gärna offertförfrågan, så hjälper vi dig snabbast möjligt.

Lotte Freiler, Försäljning Nord/Öst
08-501 150 39
lotte.freiler@sbc.se

Kimo Millelin, Försäljning Nord/Öst
08-501 150 26 
kimo.millelin@sbc.se

Tuula Haverinen, Försäljning Nord/Öst
08-775 73 31
tuula.haverinen@sbc.se

Peter Björk, Försäljningschef Nord/Öst
08-562 559 49
peter.bjork@sbc.se

Försäljning Projektledning

David Jost, Chef projektledning Nord/Öst
08-775 72 12
david.jost@sbc.se

Försäljning Juridik

E-post: juridik@sbc.se 
telefon: 0771-722 722

Leveransorganisation

Ekonomisk Förvaltning

Erica Carlsson, Verksamhetschef Ekonomisk Förvaltning
060- 600 80 57
erica.carlsson@sbc.se

Juridiska Tjänster

Therese af Jochnick, Affärsområdeschef Juridik
08-775 72 37
therese.afjochnick@sbc.se

Projektledningstjänster

David Jost, Chef Projektledning Nord/Öst
08-775 72 12
david.jost@sbc.se